فاکتور های انتخاب سایت وبلاگ ساز رایگان مناسب سئو

آشپزی

فاکتور های انتخاب سایت وبلاگ ساز رایگان مناسب سئو

اگر میخواهید از ساخت وبلاگ رایگان برای بک لینک گرفتن برای سایت تان بهره بگیرید باید دارا بودن یک سری فاکتور های اساسی در این وبلاگ ها را در نظر بگیرید.

هر سایتی برای بک لینک گرفتن برای سایت تان مناسب نیست و نه تنها نمیتواند تاثیر مثبت روی رتبه سایت تان داشته باشد حتی میتواند تاثیر معکوس نیز روی سایت تان بگذارد.

پس اطلاع از فاکتور های انتخاب سایت وبلاگ ساز رایگان مناسب سئو یک امر ضروری برای سئوکاران است.

  • دامین اتوریتی یا DA

مهمترین فاکتوری که باید برای فاکتور های انتخاب سایت وبلاگ ساز رایگان مناسب سئو در نظر داشته باشید دامین اتوریتی یا قدرت دامنه وبلاگی است که میخواهید از آن بک لینک دریافت کنید.

هرچه دامین اتوریتی این سایت بیشتر باشد میتواند تاثیر بهتری روی رتبه بندی سایت شما بگذارد. البته فاکتور های دیگری نیز برای انتخاب سایت وبلاگ ساز رایگان مناسب سئو دخیل هستند و نمیتوان گفت صرفا اگر سایتی DA بالاتری داشت برای وبلاگ نویسی مناسب است.

دامین اتوریتی بالا نشان از این دارد که این وبلاگ قدمت بالایی داشته و مدت زمان زیادی در آن به صورت تخصصی فعالیت شده است.

پس وقتی این وبلاگ معتبر به سایت شما بک لینک میدهد به گوگل این امر را متذکر میشود که سایت شما هم معتبر است که توانسته از این وبلاگ لینک بگیرد.

یکی از ابزار هایی که میتوانید از دامین اتوریتی سایت های مختلف مطلع شوید ابزار MOZ میباشد.

فاکتور های انتخاب سایت وبلاگ ساز رایگان مناسب سئو
فاکتور های انتخاب سایت وبلاگ ساز رایگان مناسب سئو
  • پیج اتوریتی یا PA

پیج اتوریتی از دیگر مواردی است که باید برای ساخت وبلاگ در گوگل در نظر داشته باشید. گاهی ممکن است وبلاگ ها یک ساب دامین در اختیاز شا برای وبلاگ نویسی قرار دهند که پیج اتوریتی بالایی نداشته باشد.

در این حالت نمیتوان گفت تاثیر لینکی که از این وبلاگ برای بهبود سئو یپسایت تان میگیرد بی تاثیر است بلکه تاثیر دارد اما شاید تاثیری که یک پیج اتوریتی بالا بتواند روی سئو سایت تان بگذارد این وبلاگ نگذارد.

البته لازم به ذکر است که تنها وبلاگ هایی را برای لینک گرفتن انتخاب نکنید که امتیاز بالایی در هر فاکتوری داشته باشد زیرا در این صورت گوگل به شما شک میکند و ممکن است به سایت تان امتیاز بالایی ندهد.

  • اسپم اسکور یا spam score

مهمترین عاملی که با لینک گرفتن بری سایت تان باید به آن دقت داشته باشیدتا تاثیر منفی مستقیم روی سایت تان نگذارد اسپم اسکور این وبلاگ هاست.

هرچه اسپم اسکور حتی یک وبلاگ حرفه ای بیشتر باشد قطعا تاثیر منفی روی سایت شما خواهد داشت.

به همین دلیل بهتر است قبل از آن که اقدام به ساخت وبلاگ رایگان در گوگل کنید با استفاده از ابزار MOZ میزان اسپم اسکور این وبلاگ ها را چک کنید و در سایت هایی که اسپم اسکور آن ها بالاتر از ۲۰ الی ۳۰ درصد است به سایت تان لینک ندهید.

  • follow یا nofolllow بودن لینک ها

یکی دیگر از مواردی که میتواند روی لینک دهی با سایت تان تاثیر بگذارد فالو یا نوفالو بودن لینک ها میباشد. قطعا لینک های فالو امتیاز بالاتری نزد گوگل دارند و همین امر میتواند تثیر مثبت روی سایت شما بگذارد.

  • ارتباط با موضوع شما

سعی کنید برای ساخت وبلاگ رایگان وبلاگ هایی را انتخاب کنید که با موضوع سایت شما ارتباط داشته باشد و موضوع بی اراتباطی نداشته باشد.

هرچه وبلاگ هایی که در آن ها به سایت تان لینک میدهید با موضوع سایت شما ارتباط موضوعی بیشتری داشته باشد گوگل امتیاز بالتتری به لینک های شما میدهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12210-gem-stone-icon سنگ در نجف: مقاله جامع درباره خواص سنگ و انگشتر در نجف اصل و نحوه شارژ آن معرفی سنگ در نجف دُر به معنای مروارید (منظور پاکی و سفیدی این سنگ) و نوع نجفی به معنی “مروارید نجف” می باشد که در زبان فارسی نیز به این نمونه از کوارتزهای شفاف دُر کوهی گفته میشود. سنگ در نجف چیست؟ نگین در نجف، با رنگ‌ های متفاوتی یافت شده و با نام‌ های مختلفی همچون سنگ دور نجف نیز شناخته می ‌شود. سنگ دور نجف سنگی صاف و شفاف که مثل شیشه است و از خانواده ی سنگ‌ های کوارتز می‌ باشد. یکی از گونه های سنگ دور نجف، عقیق می باشد که برای عموم مردم شناخته شده است و به رنگ‌های کهربائی، زرد، سفید، جگری، جگری مایل به سیاه و سبز مشاهده می شود. dur-najaf-ring-men سنگ در نجف: مقاله جامع درباره خواص سنگ و انگشتر در نجف اصل و نحوه شارژ آن باید توجه داشت که نه تنها هیچ موردی با عنوان مضرات سنگ در نجف وجود ندارد و درباب مضرات آن شفاها و به صورت مستند مطلبی ارائه نشده است بلکه این سنگ از نظر معنوی دارای بسیار با ارزش و گران بها می باشد در ادامه به طور کامل به خواص سنگ در نجف خواهیم پرداخت. سنگ در نجف به صورت دو رنگ شیشه ای بی رنگ و شیشه ای مایل به قرمز در قسمت وادی السلام نجف کشور عراق یافت می‌شود که به نمونه دوم در حسینی نیز گفته می‌شود. گونه های دیگری از نگین در نجف خط‌ های سیاه رنگی به شکل مو دارا می باشد که به آن در مودار می گویند. از آنجایی که این سنگ فقط در منطقه بزرگ قبرستان وادی السلام و اطراف آن یافت می شود، منابع آن کم و مردم سرزمین های دور کمتر با آن آشنایی دارند. منطقه وادی السلام نجف بین تپه ها و کوه ها که محل عبور سیلاب نیز هست مکانی با ۵ میلیون جسد می باشد که بزرگترین گورستان جهان است. مکانی که نوح، هود، آدم و همینطور امام علی علیه السلام در آن دفن شده اند. این قبرستان که به نام وادی السلام است، در شهر نجف اشرف قرار دارد که قدمتی به بلندای تاریخ دارد. گفته شده که ارواح مؤمنین و مؤمنات، شب های جمعه در این گورستان به گرد هم می آیند، اگر انسان دین داری از دنیا برود فرشتگان بدن او را به این قبرستان منتقل خواهند کرد و بلعکس. از جمله مکان های با ارزش و مقدس گورستان، مقام امام زمان و مقام امام صادق می باشد. dur-najaf-beautiful-stone سنگ در نجف: مقاله جامع درباره خواص سنگ و انگشتر در نجف اصل و نحوه شارژ آن گفته می شود سنگ در نجف هنگام زمان ظهور امام زمان (عج) بنا به دلایلی که گفته شد بسیار کمیاب و قیمتی می شود اما امروزه بسیار ارزان و فراون است و از خواص سنگ در نجف بسیار استفاده می شود. از لحاظ زیست شناسی هر انسانی از یه نطفه ای تشکیل شده که زمانی که می میرد و بدن او متلاشی می شود این سلول ها و هسته ی اولیه از بین نمی رود. شاید برای شما سوال باشد که علت محبوبیت سنگ در نجف چیست؟ بدیهی است که ویژگی های گفته شده از خاک وادی السلام با ذرات وجود این انسان های بزرگ باعث شده که سنگ در نجف میان مسلمانان و بخصوص شیعیان ارزش معنوی بسیار بالایی داشته باشد برای این که نگین در نجف طی هزاران سال در این خاک تشکیل شده و سپس به ما رسیده است.
خبری
1
سنگ در نجف

سنگ در نجف مقاله ای که مشاهده می‌کنید مجموعه‌ ای کامل درمورد سنگ در نجف می‌باشد که تمام اطلاعات و تاریخچه استفاده و پیدایش این سنگ به همراه روایات و احادیث معصومین علیهم السلام، نحوه شارژ در نجف و همینطور خواص و مضرات سنگ در نجف در احادیث و منابع …

آمیترین Ametrine
خبری
آمیترین Ametrine

آمیترین بر اساس داستان ها قبیله آیورِئو (Ayoreo) در شرق بولیوی از 500 سال پیش با سنگ آمیترین آشنا بوده اند. احتمالا اولین متون ثبت شده از کریستال های کوارتزی با دو رنگ ارغوانی و زرد به صورت رسمی توسط کانی شناسان آمریکایی به سال 1925 میلادی برمیگردد. در سال …

سنگ الکساندریت
خبری
سنگ الکساندریت

آیا تا به حال چیزی راجع به سنگی شنیده اید که چندین رنگ را در نور های مختلف نشان دهد؟ نگین انگشتری که تغییر رنگ میدهد. سنگ الکساندریت یک سنگ عجیب است که قابلیت تغییر به چند رنگ را دارد اما از این مسئله عجیب تر فواید ماورایی و خواص …