خدمات تخصصی تعمیرات کاتالیزور خودرو

فن آوری

خدمات تخصصی تعمیرات کاتالیزور خودرو

مرکز تخصصی سرویس کاتالیزور ماشین

قیمت بالای خرید کاتالیزور این روز ها باعث شده تا بسیاری از افراد توان خرید کاتالیزور نو نداشته باشند یا به دلیل استفاده کاتالیزور جنس بد توسط تولید کنندگان داخلی باعث شده تا ارور کاتالیزور خیلی زودتر از تایمش رخ دهد مجموعه مستر کاتالیزور با سابقه فراوان و تخصص بالا در شست و شو و تعمییر کاتالیزور و رفع ارور آن شما را از خرید کاتالیزور نو بی نیاز میکند.

طبق نظر کارشناسان خودرو، کاتالیزور ماشین دارای عمر ۸۰ هزار کیلومتر است. یعنی هنگامی که خودرو این مسافت را طی کرد باید به فکر تعویض آن باشید یا اینکه پس از طی این مسافت نسبت به سرویس کاتالیزور خودرو اقدام نمایید.

اما در مناطقی که آلودگی هوا زیاد است یا سوخت کیفیت مناسبی ندارد لازم است که کاتالیست در فاصله زمانی کوتاهتری سرویس شود. تعمیر کاتالیزور ماشین نیاز به مهارت و تجربه دارد و هر تعمیرکار خودرویی نمی تواند از عهده آن بر بیاید.

مستر کاتالیزور به عنوان بزرگترین و معتبرترین مرکز سرویس و تعمیر کاتالیزور، آمادگی دارد تا کاتالیست انواع خودروهای سواری را به بهترین شکل ممکن سرویس و تعمیر نموده تا این قطعه مانند روز اول، به بالاترین راندمان خود برسد. برای اطلاع از خدمات ویژه این مرکز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیر کاتالیزور

تعمیر کاتالیزور از کارهایی است که افراد برای صرفه جویی در هزینه ها انجام می دهند. سرویس کاتالیزور و شست و شوی کاتالیزور از جمله کارهایی است که در مجموعه بزرگ کاتالیست وان به صورت حرفه ای صورت می پذیرد.

اکثرا ترجیح می دهند همان کاتالیست قبلی خود را تعمیر کنند تا بخواهند این قطعه را با قیمت بالا خریداری نمایند.

برای تعمیر کاتالیست خودرو تان با کاتالیست وان تماس بگیرید و از خدمات عالی این مجموعه بهره ببرید.

تعمیر کاران مجرب کاتالیست وان تعمیر کاتالیزور تویوتا ، پورشه، بی ام و و هیوندا و … را به خوبی انجام می دهند.

سرویس کاتالیزور

سرویس این قطعه از کارهایی است که باید توسط تعمیرکاران با تجربه انجام شود تا سبب خرابی ان نشود.

با سرویس این قطعه تا مدت ها می توانید از کاتالیزور قبلی خود استفاده کنید بدون اینکه هزینه زیادی برای خرید پرداخت کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سنگ بازالت
آشپزی
سنگ بازالت (Basalt)

سنگ بازالت (Basalt) سنگ بازالت (Basalt) یک سنگ آذرین است که از گدازه‌های ماگمایی با درصد سیلیس پایین تشکیل شده است. این سنگ پس از گرانیت، فراوان‌ترین سنگ آذرین در جهان است. بازالت‌ها عمدتاً از کانی‌های فلدسپات پلاژیوکلاز، پیروکسن، و هورنبلند تشکیل شده‌اند. نام بازالت از کلمه ایتالیایی “basalto” گرفته …

آشپزی
سنگ زیبا

وقتی آن را تجزیه می کنیم، هدف یک دانش آموز ساده است: دریافت مدرک یا دیپلمی که دانش آنها را ثابت می کند. هوش مصنوعی می‌تواند به دانش‌آموزان در رسیدن به این هدف با ساده‌سازی فرآیند آموزش کمک کند.

داستان و رمان
لیست محصولات نهال

وقتی آن را تجزیه می کنیم، هدف یک دانش آموز ساده است: دریافت مدرک یا دیپلمی که دانش آنها را ثابت می کند. هوش مصنوعی می‌تواند به دانش‌آموزان در رسیدن به این هدف با ساده‌سازی فرآیند آموزش کمک کند.